Toto všetko Vám dám

Autor: Ladislav Židek | 3.1.2012 o 12:36 | (upravené 3.1.2012 o 12:56) Karma článku: 7,22 | Prečítané:  1260x

3.1.2012, dva mesiace pred voľbami, 12.05 tlačovka na istej nemenovanej televizii. Prebral som sa po skromnom obede polievka zeleninová kelová a taká žemľovka - polovicu som dal mačkám a pôjdem si uvariť klobásku.

Je veľké šťastie Slovenska, že po harmónii vianoc prichádza reálna ponuka istej reálnej nemenovanej strany prednesená na tlačovke vysielanej istou nemenovanou televíziou konečne po vianociach a hurá do kampaní.

"Toto všetko Ti dám" odznelo pred 2000 rokmi a nepadlo na úrodnú pôdu. Kristus odolal a s ľahkosťou slobodného bohočloveka poslal diabla "do kelu". Preto ľudia museli 2000 rokov trpieť. Lebo keby nebol vtedy odolal boli by sme mali 2000 rokov raj na zemi. Ponuky viackrát odzneli z úst rôznych poslov diabla (ale radšej nejdem písať mená, lebo o mŕtvych sa má vraj len dobre). Lebo aj keď to niekedy trvalo niekoľko rokov a padlo pritom milióny ľudí vždy sa podarilo v konečnom dôsledku diabla poslať "do kelu".

"Toto všetko Vám dám" a v harmónii so sľubom šťastného večného života istej nemenovanej strany to prichádza konečne ako niečo čo sa jednoducho nebude dať odmietnuť. Ľudia sú na "mäkko", dieťatko ich úplne zblblo a kto by dokázal odmietnuť povianočné zľavy (namiesto zvyšovania cien najvyšších v celej Európe). Mimochodom zdraželi aj delobuchy, lebo mne sa to nezdalo? - ale áno zostalo akosi ticho dva dni. Dva dni už nikto nestrieľa, až 10.marca bude delostreľba.

"Toto všetko Vám dám" - zastavíme zdražovanie, všetci budete mať zamestnanie (nie robotu - to by ste ma nevolili), všetci budete mať dobré príjmy a budete si môcť dovoliť čo budete chcieť, vyženieme majiteľov firiem a aj ich vedúcich zamestnancov - dosadených manažérov - čert s nimi aj tak im ide iba o napĺňanie vačkov ich chlebodárcov a nastolíme "zriadenie utrápených". Nie už robotníkov, lebo to sa nenosí a robotníka nechce robiť nikto.

"Toto všetko Vám dám" - budete mať slobodu, voľnosť a bratstvo a nikto Vám nebude prikazovať čo musíte robiť a deptať vás pri robote. My Vám dáme zamestnanie. To len preto sa máte zle, lebo Vám vládne úplne neschopná žena a kedy ktorá žena čo dokázala urobiť?

"Toto všetko Vám dám" - ale načo ďalej, veď stačí diaľkovým ovládačom pustiť zariadenie na zábavu a môžete to vidieť v priamom prenose.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Súboj v koalícii Danko rozpútal a aj naň doplatil

Šéf SNS zváži odchod z politiky. Politológ hovorí, že predvídateľnosť jeho krokov sa stále znižuje.

KOMENTÁRE

Politika ako Danko nikto nechce, demokrati ani oligarchovia

Definitívny politický pád Danka sme sledovali v priamom prenose.

EKONOMIKA

Štát otočil, vyššie dôchodky zaručí len na štyri roky

Prečo novinka bude trvať len istý čas, nie je jasné.


Už ste čítali?